Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha a munkában lennél rosszul...

Ha a munkában lennél rosszul a koviddal, még aznap elmennél bevásárolni, hogy legyen otthon minden?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 7. 12:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
39%
Nem.
2021. ápr. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
59%
nem
2021. ápr. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
59%
Nem. Megkérnék valakit, vagy házhoz rendelném a bevásárlást.
2021. ápr. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
64%
Nem. Egyrészt, mióta járványhelyzet van, mindig úgy vásárolok, hogy amiből lehet, legyen otthon legalább két hétre elegendő. De ha nem lenne, akkor se mennék be fertőzni sehová, és ha valami kéne, márcsak találnék valakit, akit megkérhetek, hogy vegye meg. Legrosszabb esetben az önkormányzatot, elvileg kötelesek segíteni. Arról nem is beszélve, hogy ha rosszul lennék, kedvem se lenne vásárolgatni, akkor én csak az ágyba vágyom.
2021. ápr. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
73%
Nem!
2021. ápr. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm, még jöhetnek a válaszok, természetesen én sem. De akkor Ti is a fertőzésveszély miatt nem mennétek be?
2021. ápr. 7. 12:35
 7/15 anonim ***** válasza:
56%

Ha rosszul vagyok, nem megyek boltba.

Nálam lázzal kezdödött. Nyilván sietek haza, nem sétálgatok.

2021. ápr. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
7-es, hol lázasodtál be? Rögtön tudtad, hogy kovid?
2021. ápr. 7. 12:42
 9/15 anonim ***** válasza:
66%

Nem, de olvastam olyan covid-beszámolót Facebookon, ahol a pozitív teszt után még mentek boltba, patikába, nem is egyszer..

Én megkérnék valakit, vagy ahogy írták rendelném. De valószínűleg nem lenne sok mindenre szükségem, mert ha beteg vagyok az étvágyam a nullával egyenlő.

2021. ápr. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
66%

7-es vagyok.

Otthon voltam, szombat este volt. Sejtettem, mert nem szoktam lázas lenni. Fázós sem vagyok és majdnem megfagytam. :(

2021. ápr. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!