Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha a munkában lennél rosszul...

Ha a munkában lennél rosszul a koviddal, még aznap elmennél bevásárolni, hogy legyen otthon minden?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 7. 12:22
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Hol kaphattad el?
2021. ápr. 7. 12:58
 12/15 anonim ***** válasza:
56%

Biztos nem mennék. Covid előtt is kerültem betegen az emberek közé menést, mivel influenza mindig is volt és ugyan annyira volt fertőző mint most a Covid, csak valamivel kevesebben haltak bele.

Én naponta egyszer járok boltba, és úgy 20 percet vagyok bent (sokan vannak mindig, ezért tart eddig). Minden egyes áldott nap látok köhögő embereket, orrfújósosokat, patakokban folyó izzadságúakat. Szinte biztos hogy ők betegek, mégsem törődnek vele. Szoktak rendőrök állni a bolt bejáratától úgy 10 méterre, a bevásárlókocsiknál, mert onnan jól rá lehet látni a parkolóra, és ha maszkkal a kezében száll valaki ki, kapásból mennek megbüntetni, hiába veszi fel kiszállás után rögvest. A múlthéten pont a szemem láttára fogtak le egy nőt, a belső bejárati ajtótól ráncigálták vissza, mert úgy nézett ki, mint aki 2 perc múlva meghal. Vörösen izzott a feje, alig kapott levegőt, köhögött megállás nélkül. És így ment volna be a boltba. Nem csak ő van ezzel így, sokan megteszik. Ők valószínűleg nem merik felvállalni, mert tudják hogy helytelen, szóval olyan választ ne várj hogy "én betegen is megyek, mert különben éhen halunk".

2021. ápr. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
12-es köszi, igen ezzel én is találkoztam. Még el is mondta az egyik ismerősöm, hogy ő mennyire beteg, de mivel nincs karanténban ezért jöhet mehet....
2021. ápr. 7. 13:09
 14/15 anonim ***** válasza:
56%
Pont elötte nap elfelejtettem kezetmosni, amikor hazaértem. ☺️ Buszoztam, boltba voltam. Ott lehetett valami. Vagy nem tudom.
2021. ápr. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
11%

Tartós élelmiszerből sokat már nem vennék

Hátha találkoznék én is szent Péterrel

2021. ápr. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!