Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha a vakcinákkal chipet vagy...

Ha a vakcinákkal chipet vagy mini gépeket juttatnak a szervezetünkbe, ez hogyan oldható meg?

Figyelt kérdés

Azokat kérdezem, akik ebben hisznek, hogy hogyan képzelik a kivitelezését az alábbiak ismeretében:

A Pfizer oltóanyagból egy üvegben 6 adag van, a Modernában 10 adag és ebből szívják ki az injekcióba a szükséges mennyiséget. Hogyan szabályozható így, hogy minden adagba jusson legalább egy szerkezet?



2021. ápr. 7. 22:23
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
78%

*közösségi oldal alatt a fészbúk, Instagram, Tiktok meg hasonlókat értek. Csak ide szoktam feljárni olvasgatni, válaszolni néha.

Kihagytam, hogy kikapcsolva a kamerám, a helymeghatározás a laptopomon, a gépemen a helymeghatározás.

2021. ápr. 10. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
22%

És persze a lényeget hagytam ki:Kérdező, te ezt a kérdést komolyan gondoltad?

Annyiféle összeesküvés elmélet kering a nanotechnológiás oltásokról, meg a mindenkit megfigyel a "nagytestvér", hogy nem is értem, hogyan lehet így élni? Végigrettegitek az életeteket?

2021. ápr. 10. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
82%

"Igen, jól mondod, ott van a zsebedben a telefon, nyomon tudnak követni, de nem ez az igazi cél! Az igazi cél az, hogy beengedd őket a szervezetedbe!"


Pontosan, és ehhez a fizikai beengedéshez az út a lélekbe való beengedésen keresztül vezet. Ez a lépés már megtörtént. A többség ugyanis szerelmes a telefonjába, lelkileg hozzá van nőve, azzal alszik, ha elvesztené, úgy érezné, hogy egy testrészét vágták le. Azon van minden, ami fontos neki: a tanulni való, a munka, a kedves emlékek, fényképek, zene, barátok, játékok stb., minden! Így, ha nem is szó szerint, de össze van nőve vele. Innen már csak egy lépés a szó szerinti összenövés. És nem lesz nagy az ellenállás, hiszen a félelem sokkal erősebb, hogy esetleg elveszíti az ő "egyetlen kincsét".

2021. ápr. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%
A csali az (mint mindig): egyszerű, gyors, kényelmes! Fizess telefonnal, válts jegyet a buszon telefonnal, csinálj mindent telefonnal. A lényeg, hogy kényelmes és gyors legyen! Csak hogy ennek megvan (lesz) az ára.
2021. ápr. 10. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
84%
#18 nagyon szépen leírtad, és a hideg futkosott a hátamon, ahogy olvastam. Sajnos én is pont így látom a helyzetet. Főleg, hogy már el is kezdődtek a diszkriminációk... Ez még csak tetőzni fog pár hónapon belül, de ha nem is, akkor 1-2 éven belül már biztosan.
2021. ápr. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
74%

Nem-nem-nem!


Nem juttatnak be semmilyen chipet! A nálad lévő mobiltelódat simán lekövetik, vele együtt téged is!


Én az oltás emberéletre gyakorolt ismeretlen hatásaitól félek!

2021. ápr. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
82%

18-asnak igaza van.


És pl. az egyházban is ez megy az engedelmesség címén!

2021. ápr. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
50%
Konkrétan a kommenteket olvasva egy Truman showban éreztem magam. Azért érdekes rádöbbeni, hogy ha az utcán sétálok, lehet éppen ilyen világméretű nonszensz agyf@szról képzelődik mellettem valaki. Csoda, hogy nem szúrtok le valakit aki az utcán telefonozik vagy fotózik például. Jézus.
2021. ápr. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!