Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyire szoktatok büdöset...

Mennyire szoktatok büdöset pukizni?

Figyelt kérdés
Szilvát és gombalevest ettem és menekülök magam elől annyira kellemetlen.
2010. aug. 20. 22:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
a lekváros tejfölös tészta után töltött káposzta szintén odabax :D
2010. aug. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Prímás Lancelot válasza:
egy 10es skálán olyan 10..
2010. aug. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

nagyon..

habart bab leves/főzelék egyre megy :)

2010. aug. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha ott van a szar a seggemnel, akkor nagyon budos, de miutan szartam, altalaban csak az utan szoktam fingani. Ilyenkor viszont szagtalan.
2010. aug. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én nem szoktam, sőt a székletem se büdös, mert jó az emésztésem és egészségesen táplálkozok. Ha nagy ritkán még se, na akkor előfordul.


A belekben végbemenő erjedési és rothadási folyamatok idézik elő ezt a jelenséget. A hús rohad a belekben, ezért ha valaki túl sok húst eszik (a normális magyar táplálkozásban szinte mindenki), akkor a rohadás folytán büdös gázok keletkeznek és távoznak. A gyümölcsök meg erjednek, és ha más kajákkal együtt eszed, az is okozhat ilyesmit. Ez könnyen kiküszöbölhető, ha gyümölcsöt magában eszel, nem eszel hozzá mást, vagy ha mégis, először edd a gyümölcsöt. A legrosszabb a gyümölcsöt desszertként, egy nagyobb, húsos kaja végén fogyasztani, mert akkor rohad is, erjed is, és nincs megállás.

2010. aug. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én a mogyoróvajtól is olyat tudok hogy a világból kirohannál :)
2010. aug. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

,,Én nem szoktam, sőt a székletem se büdös, mert jó az emésztésem és egészségesen táplálkozok. Ha nagy ritkán még se, na akkor előfordul,,

Hát, perszeee.:D

Gondolom a fingod (nagy ritkán) levendula illatú, a székleted meg vanilliás, v mentolos...:D:D

2010. aug. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
22.32: Nem, hanem szinte szagtalan. Próbáld ki, hogy nem eszel húst, vagy alig több napon át, nem zabálod a kedvenc szemét kajáidat, viszont eszel zöldséget, gyümölcsöt (megfelelő módon) és magokat, és meg fogsz lepődni. Aztán gyere a primitiv beszólásoddal!
2010. aug. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
22:27-nek annyiban azért igaza van, hogy a "végtermék" szaga nagymértékben függ az elfogyasztott táplálék milyenségétől. És ebből a szempontból sem mindegy mit mivel eszünk.
2010. aug. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hidd el ha én csinálom,megdöglesz!
2010. aug. 21. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!