Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Torokfájásra valamilyen...

Torokfájásra valamilyen megoldás van?

Figyelt kérdés
A munkámból kifolyólag sokat kell beszélnem és általában hangosan. Én mindig csendes és visszahúzódó voltam, emiatt gyakran megfájdul a torkom munka végére. Próbálkoztam szopogatótablettával és spray-vel, de nem nagyon segített. Tudtok valamit ajánlani?

2021. ápr. 8. 16:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom igyál sokat
2021. ápr. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Meg fog edződni a torkod. Addig ajánlom a levendulasprayt, igyál sok meleg folyadékot pl. tea mézzel.

Igyál este propoliszt mézzel, nekem az sokat segített. Pályakezdő tesitanárként nekem is volt ilyen gondom, pedig elég nagy a hangom.

Jobbulást!

2021. ápr. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget!:)
2021. ápr. 8. 16:57
 4/4 anonim ***** válasza:
2-es jó választ adott. Csak annyit off gyanánt teszek hozzá, hogy örülj a munkádnak. Mára kezd népbetegséggé válni a bolygóideg diszregulációja, márpedig annak az egyik legjobb stimulálási formája a hangos beszéd, vagy éneklés.
2021. ápr. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!