Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet attól bajom, ha naponta...

Lehet attól bajom, ha naponta szedek antihisztamint?

Figyelt kérdés
Már évek óta cetirizint szedek a porallergiámra. Használ, nélküle reggel és este folyton tüsszögnék, legalább is ezt tapasztalom, ha nem szedem.

2021. ápr. 8. 17:57
 1/3 anonim ***** válasza:
66%
Csak csendben jegyzem meg, hogy az allergiák az autoimmun spektrum részei. Azt kéne rendbe tenni, nem a tüneti kezelést erőltetni.
2021. ápr. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, ez tényleg csak tüneti kezelés. De azt hogy lehet rendbe tenni?
2021. ápr. 8. 18:24
 3/3 anonim ***** válasza:

Én meg csendben jegyzem meg, hogy 7-8 éve diagnosztizált 3 keresztes parlagfű allergiám van, egyedül a Cetirizin használ.

Allergiát gyógyítani nem lehet, csak tüneti kezelésre van lehetőség, arra pedig tudnak adni antihisztamint, és esetleg antihisztamint.

Mivel a parlagfű allergiánál jelentkeznek leggyakrabban a keresztallergiás tünetek, így kénytelen vagyok szezonon kívül is szedni, hogy ne dagadjon bucira a fejem.

Jelentem élek, és virulok.

Egyedül véradásnál kell figyelnem rá, hogy aznap reggel ne vegyem be, hanem előző este, hogy minél több idő teljen el a gyógyszer, és a véradás között, mert ha esetleg egy gyerek kapja a véremet, egy picit bekábulhat tőle.

2021. ápr. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!