Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Reggeli elsőből vagy lehet...

Reggeli elsőből vagy lehet későbbivel is ?

Figyelt kérdés
Vér és vizeletvizsgalatra megyünk,de 8.45re kaptunk időpontot,most a legelső vizeletet kell a csőbe tenni,vagy elmehetek 8.20 is és nem számít,hogy első vagy második vizelet minta

2021. ápr. 9. 05:24
A kérdező szavazást indított:
Igen első
Nem mindegy hányadik
19 szavazat
 1/6 A kérdező kommentje:
Úgy tudom,hogy csak az elsőből célszerű
2021. ápr. 9. 05:27
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Sokszor voltam már, de sose hallottam róla, hogy számítana, hogy hányadik. Azt gondolom tudod, hogy addig nem ehetsz.
2021. ápr. 9. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Vizeletvizsgálatra az első reggeli vizeletet szokták kérni, és számít, mert befolyásolja a vizsgálat eredményét.


"A vizeletvizsgálathoz a reggeli, középsugaras vizeletre van szükség, ami azt jelenti, hogy a vizelet első részét ki kell üríteni, majd megszakítás nélkül 0,5-1 dl vizeletet kell felfogni az általunk biztosított gyűjtő tartályba. Ügyeljen rá, hogy a tartály széle ne érintkezzen semmivel, hogy a minta biztosan kórokozó mentes maradjon.


A vizsgálathoz legmegfelelőbb a vizsgálat előtt maximum 2 órával vett minta."

2021. ápr. 9. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Reggeli elsőből vigyél befőttesüvegben, a többség így szokta.
2021. ápr. 9. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Azért ügyelhetnél arra hogy normálisan írod, mert olvasd vissza a szavazási lehetőségeket.

X "igen első"

X "nem mindegy hányadik"


Nem hiányzik onnan egy vessző?

Így ugyanis azt jelenti hogy nem mindegy hányadik, persze hogy nem mindegy, mert az első számít.

2021. ápr. 9. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Jó bocsánat nem figyeltem


Első vizeletből csináltuk,doki is mondta,hogy jól tettük

2021. ápr. 9. 09:54

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!