Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi történik,ha megkapom a...

Mi történik,ha megkapom a covid oltást,de az előző 3 hónapban fertőzött voltam a tudtom nélkül?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Holnap kapom a pfizer oltást és felmerült bennem ez a kérdés. Mit gondolok,milyen következményei lehetnek ennek?

2021. ápr. 9. 08:17
 1/3 anonim ***** válasza:
40%
Teszt kéne oltás előtt ha kétségeid vannak.Végre valaki gondolkodik is és nemcsak megy.....Mai napra nem tudsz tesztet intézni?Fizetős lesz de jobban jársz mintha beadatod úgy hogy azt se tudod mi van.Azért baj mert ha ráoltanak a vírusra akkor nagyon rosszul is lehetsz de nem ijesztgetni akarlak.
2021. ápr. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszodat! :) Igen, én is ezen gondolkodtam. Tegnap kaptam időpontot és elkezdtem ezen filózni. Hívtam az összes fizetős tesztállomást, de sajnos tömve vannak mára. :(
2021. ápr. 9. 08:39
 3/3 anonim ***** válasza:
Max annyi mintha a második oltást kapnád.
2021. ápr. 10. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!