Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valaki megmondaná, hogy mi ez...

Valaki megmondaná, hogy mi ez a lábujjamon?

Figyelt kérdés
Vöröses barnás, kör alakú foltok, kívül sárgás. Nem duzzadt, nem hólyagos. Nem olyan mint egy sima bevérzés. Az nálam zöld-szürke-lila szokott lenni. Hétfőn jelentek meg és azóta nem múlnak, nem változnak. [link]
2021. ápr. 9. 11:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Bármi is ez, sürgősen keress fel egy bőrgyógyászt.
2021. ápr. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Miért ? valami nagy baj?

Én azt hittem, hogy sérülés féle o.O Hétfőn görkoriztam (kicsit kicsi rám a kori) és utána jelentek meg.

2021. ápr. 9. 11:53
 3/7 anonim ***** válasza:
Ja vagy úgy. Ennek fényében annyira nem izgulnék a helyedben. Csak ezt először nem írtad, hogy görkoriztál.:D Szerintem várj vele egy hetet, ennyi idő alatt el kell tűnnie, ha nem múlik, akkor bőrgyógyász. Azt hittem magától megjelent semmi ok nélkül.
2021. ápr. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igen, bocsi, én nem írtam le jól a részleteket.

Amúgy egyáltalán nem változik, nem halványul...ha hétfőig sincs semmi jó irányban változás, akkor keresek dokit.

2021. ápr. 9. 14:09
 5/7 anonim válasza:
Hol volt a korid?? Vagy a zoknid?? Nem volt benne budos bogar? (poloska) csak mert az okoz ilyet. Par napig latszodik a boron aztan lekopik. En annak nezem. Gyereken rendszeresen van tobbeknel is.
2021. ápr. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kaputelefonnal fotóztad? Ebből nem sok minden derül ki. :/
2021. ápr. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

iPhone xs-el ha ennyire kötekedni akarsz. :)

valószínű az oldal szedte le a minőséget.

Amúgy már nem érdekes a kérdés, majdnem, hogy teljesen elmúlt.

2021. ápr. 18. 23:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!