Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Helyre rakták a csigolyám de...

Helyre rakták a csigolyám de most is ugyanúgy fáj, ez normális?

Figyelt kérdés

Tegnap reggel úgy keltem fel hogy nagyon fáj a derèktáji csigolyám, főleg ha járkálok vagy háton fekszem.

Ma elmentem egy gyógymasszőrhöz aki sokak szerint a legjobb a környéken.

Aztmondta félre van csúszva 3 csigolyám a derekamnál azért fáj.elmondasa szerint helyre rakta, utána próba gyakorlatok alatt már nem fájt, fájdalom nélkül ültem, álltam fel, járkáltam szóval újra a normálisnak éreztem. Aztán beültem az autóba, kiszálltam a gyógyszertárnál majd mire hazaértem ugyanazt a fájdalmat éreztem mint tegnap. Ugyanúgy feszül, fáj ha járok és merev vagyok, mintha semmit nem csinált volna. Ez normális és a helyèt èrzem vagy ilyen hamar visszaállhatott a rossz helyzetbe? Keressek fel egy másik orvost? Ráadásul 10 perc volt az egész és rakat pènzt elkèrt.


2021. ápr. 10. 11:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia.

Tavaly gerincsérvem lett, (elég fiatal korba)

Ezért én is járok gyógymasszőrhöz.

De sajnos azt kell mondanom, hogy téged nagy eséllyel átvágott.

10 perc az nagyon kevés, egyszerűen lehetetlen visszaállitani a csigolyákat ennyi idő alatt.

Az én masszőröm 30 percet szokta a hátamat maszírozni.

A másik pedig az, hogy többször kell ilyen masszázsokra járni, nem megoldás hogy 1x elmész, És megoldódik minden bajod.

Mi édesanyámmal minden kedden járunk.

Egy masszázs 2000 forint.


Mennyit kért el?

2021. ápr. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszodat akkor valami mást kell kitalálnom:(.

Egy másik gyógymasszőr a környéken csak masszírozza az izmokat azért gondoltam,hogy ehhez menjek akit sokan dicsérnek és gerincproblèmákkal is járnak hozzá...

4500-at fizettem a 10 percre 🥺.

2021. ápr. 10. 12:36
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Az nagyon húzós...

Szerintem póbálj ki egy csontkovácsot.

2021. ápr. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kérdés mennyire van elcsúszva. Egyébként gyógymasszőr azt nem tudja helyrerakni, ahhoz manuálterápia kell.
2021. ápr. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!