Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az Apranax (fájdalomcsillapító...

Az Apranax (fájdalomcsillapító) hatását befolyásolja az alkohol?

Figyelt kérdés
eyg kevés sör,esetleg bor. Mivel alapból nem iszok,csak egy fél pohárról lenne szó. Mennyit várjak a gyógyszer beszedése után? Ártalmas lehet az alkohol fogyasztása,még ilyen kis mennyiségben is(ugyanis ez nincs seholse leíra a tájékoztatóban,különben nem kérdezném meg).
2010. aug. 21. 11:07
 1/7 anonim ***** válasza:
A metabolizáció miatt ne igyál rá azonnal, de kb. 2 óra elteltével nyugodtan.
2010. aug. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó válaszoló,akkor 2 órát várok majd rá :)
2010. aug. 21. 11:20
 3/7 anonim ***** válasza:
Milyen 2 órát? Esetleg 2 napot! Az Apranax eléggé erős fájdalomcsillapító!
2010. aug. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
akkor mi legyen?
2010. aug. 21. 19:48
 5/7 anonim ***** válasza:
47%
Igen, az Apranax nátrium-naproxén van, ami elsősorban gyulladáscsökkentő. De ha nem zavarja meg a metabolizmust és nem iszik sokat rá, akkor nem lesz gond. Egyébként ha a gyógyszert tilos alkohollal együtt szedni, azt a gyártó köteles is feltüntetni.
2010. aug. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! Hát én is ezért csodálkozok...de nincs rajta,akkor nem kérdezősködnék.

Inni meg kell majd valamit,mert gólyatáborban leszek. De mivel alapból nem vagyok nagy ivó,úgyis csak mértékkel lesz(fél pohár),majd mondom az egyik szaktársamnak,hogy igya meg a többit úgy,mintha én innám :)

2010. aug. 22. 07:10
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ez alap, hogy gyógyszerre nem iszunk alkoholt. Na de te tudod. Nehogy emiatt kiközösítsenek.

:)

2010. aug. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!