Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől halálhörög egy ember?

Mitől halálhörög egy ember?

Figyelt kérdés

Éppen írom a storymat és az egyik szereplő arra izgul, hogy gyerekek halálhörgését hallgatja. De mitől halálhörög egy ember? Ha a tüdejében vér jut, akkor halálhörög?🤔

Milyen külső fizikai benyomásnak kell ehhez történnie?


2021. ápr. 11. 12:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
63%
Te beteg vagy.
2021. ápr. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
58%
Írd át inkább, hogy másra izguljon! Például az egészséges, ivarérett puncira.
2021. ápr. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkor hörög, amikor a halál előtt már nehezen vesz levegőt, mert a tüdő, szív kezdi felmondani a szolgálatot.
2021. ápr. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
28%

Te nem vagy normális. Gondolj bele, hogy hány szülőnek meghal a gyereke és min mennek keresztül! Meg hány kisgyerek szenved súlyos betegségekben!

Te meg képes vagy arról írni, hogy bárki is erre izgul?

Tudod, egyszer te is meg fogsz halni, ki tudja milyen állapotban!


Ennyire mélyre is lehet kerülni? Gondolj bele, hogy a te apád, anyád mit érezne ha te haldokolnál! Vagy ha neked a gyereked!


Undorító vagy! És az is elmebeteg aki elolvassa amit írsz!

2021. ápr. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hármas válaszolónak.

Egyébként, jha, picit kiragadva van ez az egész... Nem erről szól a story. Egy fantasy regény, ahol az EGYIK karakternek (eddig 59 karaktert számoltam össze) ez a beteges vágya van, és arra használja fek hatalmát, hogy kielégítse magát. Igen, TÉNYLEG beteges, tudom jól! Ezért is írom bele, mert tudom, hogy az.

2021. ápr. 11. 13:42
 6/15 anonim ***** válasza:
20%
Jó, de akkor is hülye vagy.
2021. ápr. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Najó, hatos. Erre kellet dobnom egy zöld ujjacskát😂

Ha te nem tudod megérteni, hogy egy könyvbe a karaktereknek kellenek negatív személyiségjegyek is, de ok. Tuti én vagyok a hülye🤷🏻‍♀️

2021. ápr. 11. 13:53
 8/15 anonim ***** válasza:
52%
Hát ki, én? :D
2021. ápr. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy is rettenetes, ahogyan ez a műfaj egyre inkább felhígul.
2021. ápr. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
72%
Gyerekek esetében nem beszélhetünk halálhörgésről. Egyébként meg az a trükk, hogy nem írsz olyanról amiről fogalmad sincs. A halálhörgés egy abszolút idióta megfogalmazása a terminális légzésnek.
2021. ápr. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!