Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szemüvegesek, ti hogyan...

Szemüvegesek, ti hogyan hordjátok a maszkot?

Figyelt kérdés
Illetve milyet hordtok? Nekem a legtöbb maszktól vagy párásodik a szemüvegem, vagy annyira fel kell húzzam, hogy szinte kiszúrja a szemem az éle.. Milyen maszkot vegyek, amit relatív "kényelmesen" lehet hordani?
2021. ápr. 12. 09:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én bármilyet tudok hordani, mert találtam a szemüvegesnél egy sprayt amivel ha befújom nem párásodik, nagyon hasznos és tényleg működik.
2021. ápr. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is csodálkozok, hogy oldják meg, nekem próbanapon egyszer fel kellett vennem a kettőt de inkább levettem a szemüvegem, és kb. vakon számoltam a pénzt mert nem láttam a párától semmit.
2021. ápr. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Van maszk direkt szemüvegeseknek, egy kicsit máshogy van kialakitva, kicsit nagyobb, de jóóó 🙂
2021. ápr. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Pára mentesítő sprayt vettem az optikában. Azzal működik.
2021. ápr. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Laylah ***** válasza:
100%
A felső részét befelé visszahajtom, és úgy igazítom, hogy a teteje a szemüveg aljánál legyen. Nem mindig sikerül jól megcsinálni, de általában bejön. A lényeg, hogy fent le kell zárni, hogy ne arra tudjon kiszökni a meleg levegő, hanem pl. oldalra. Szerintem a fejméret is számít, páromnak semmi nem jött még be, de sztem neki a szakálla is sokat jelent abban, hogy ne tudjon máshol távozni a meleg levegő.
2021. ápr. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit nagyobb maszkom van, mint kéne, így az orránál rá tudom tenni a szemüveget, nem párásodik, kényelmes.
2021. ápr. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Először a maszk, aztán a szemüveg, tehát az orrtámasz a maszkon kívül van. Így kicsit lentebb van, mint szokott, de legalább látok.
2021. ápr. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!