Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Így megkaphatom az oltást?

Így megkaphatom az oltást?

Figyelt kérdés
Tegnap kicsit (tényleg minimálisan) megfajdult a torkom, ma 37 a testhőm. Ma mennék covid oltasra, az orvosomat nem érem el. Szerintetek megkaphatom így?
2021. ápr. 12. 11:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a 37-ből lehet több is.

Próbáld még hívni az orvost, de én azt gondolom, várd meg, mi lesz ebből, inkább el kellene halasztani az oltást.

2021. ápr. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Most újra megmértem, 36,7. Nem tudom mi legyen, lehet hogy csak az izgalom okozza a hoemelkedest? Nagyon nem szeretném halasztani az oltást, és félek, hogy így nem kaphatom meg. Az ég világon semmi más tunetem nincs.
2021. ápr. 12. 11:29
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha most normális lett a hőd, menj el szerintem.

Ott úgyis megkérdeznek még mindent, legalábbis nálam így volt.

2021. ápr. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nagyon vártam már az oltást, csak nagyon izgulok miatta. A torokfájásom annyi hogy amikor nyelek és odafigyelek, akkor érzem egy nagyon kicsit. Tegnap óta ilyen, máskor másnapra rosszabb szokott lenni. Épp leszokóban vagyok a cigiról, 2 napja, lehet hogy a dohányzás hatása még a torokfájás.
2021. ápr. 12. 11:39
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Tapasztalataim alapján így simán meg fogod kapni az oltást. Menj nyugodtan. Ne izgulj (bár én is nagyon izgultam).

Ez semmi amit leírsz. Nekem is volt enyhe tünetem, de csak azt kerdezték, hogy láz volt-e. Mivel nem, beadták.

Az izgalomtól akár be is képzelheted ezeket a tüneteket, és a hőd is emelkedhet.

2021. ápr. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Remélem beadják!

Köszönöm a kedves választ!

2021. ápr. 12. 11:54
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szivesen. Majd írd meg, mi újság :)
2021. ápr. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Megkaptam az oltást, minden rendben van. :)
2021. ápr. 12. 19:19
 9/9 anonim ***** válasza:
Örülök neki :)
2021. ápr. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!