Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha most kaptam meg a Hepatitis...

Ha most kaptam meg a Hepatitis B elleni harmadik oltásomat akkor megkaphatom egy hét múlva a Covid elleni oltást?

Figyelt kérdés
Munkám miatt kell a Hepatitis elleni de Január 20-án kaptam meg az utolsót és nemtudom,hogy most 29-én meg kaphatom-e Covid ellen.Ez is a munkám miatt lenne jó ha lenne másként eszembe sem jutna be oltatni.Már időpontom is van ez itt a gond.

2021. jan. 22. 19:29
 1/8 anonim ***** válasza:
22%
Ha nem zavar, hogy két fejed nő és világítani fogsz, akkor nyugodtan oltasd be magad azzal a szeméttel.
2021. jan. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Legalább nem tévedek el a sötétben és ha a második fejem is ilyen szép lesz mint az első akkor már megérte😘


Bocs de komolyan érdekel,nem veszekedni jöttem.

És nem az érdekel,hogy ki oltassa magát és ki nem.

2021. jan. 22. 19:44
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem ezt mindenkeppen orvostól kérdezd meg, én azt mondom jó lenne nagyobb szünet a kettő között .
2021. jan. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.
2021. jan. 22. 20:08
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Beadható-e együtt másik védőoltással?


A Pfizer-BioNTech COVID-19 vakcinát más oltóanyaggal egyidejűleg nem adható be.


Másik védőoltás legalább 4 hetes időközzel kapható.


[link]

2021. jan. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%
Két hétnek kell eltelnie egy másik védőoltás beadása és a SARS-Cov-2 elleni védőoltás beadása között. (Pfizer-BioNTech Comirnaty vakcina esetén)
2021. jan. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. Pfizerest kaptam, a kérdőívben benne is van, hogyha kaptam az elmúlt 2 hetben mas oltast, akkor az kizáró ok.
2021. jan. 31. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Na végül nem kaphattam meg mert lebetegedtem.Új időpontom lesz.Köszi a válaszokat.
2021. jan. 31. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!