Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez edzetlenségre utal?

Ez edzetlenségre utal?

Figyelt kérdés
Sétálni sokat sétálok, 6-10km simán megy.Ma viszont kint a kertben dolgoztam.Csak pár dolgot ültettem és totál kipurcantam tőle? Ez azt mutatja, hogy edzetlen vagyok?

2021. ápr. 12. 16:05
 1/7 anonim ***** válasza:
37%
Igen
2021. ápr. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 alletta ***** válasza:
fizikai munkát végeztél, hajolgattál azt érzed most.
2021. ápr. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%
Nem feltétlenül. Más és mást "erősítettél" mialatt sétáltál és mialatt ültettél. Én például lovagolok, de egy hegyi túrát nem igazán bírok (mondjuk azt tegyük hozzá, hogy alföldi vagyok), vagy hosszabb biciklizést, mert más izomcsoportokat mozgatnak meg a különböző tevékenységek.
2021. ápr. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Függ attól hány éves vagy és a kipurcanás alatt mit értesz.
2021. ápr. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
45 vagyok, ezért is lepett meg hogy egy kis gereblyézés,kapálás,ültetés után kb mintha ekét húzogattam volna.Kellett fél óra üldögélés,meg 1 liter víz.Mostanra összekaptam magam:D
2021. ápr. 12. 16:40
 6/7 A kérdező kommentje:
Kb 2.5 órát csináltam kb megállás nélkül,mert még eső előtt el akartam ültetni mindent ami tervben volt.
2021. ápr. 12. 16:47
 7/7 anonim ***** válasza:
Az nem kevés én 1 óra kerti munkától is már kifáradok.
2021. ápr. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!