Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tetves vagyok,hogy mondjam el?

Tetves vagyok,hogy mondjam el?

Figyelt kérdés
Sziasztok!januárban itt aludt nálam az egyik barátnőm, rá pár napra tetves lettem, (lekezeltük és egy idő után vége lett) most megint ittaludt ugyan az a barátnőm, és miután elment, rá egy napra megint tetves lettem..csak vele és a barátommal találkoztam,szóval én a barátnőmre gyanakszom..(hogy tőle kaptam el) hogy mondjam neki hogy nézze át magát, mert valami lehet hogy nem okés? A barátomnak nem akarom említeni mert nagyon gáz.. Segítsetek legyszi!

2021. ápr. 13. 21:49
 1/6 anonim ***** válasza:
18%
Miért barátkozol igénytelen cigókkal?
2021. ápr. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Nyugodtan mondd a baratodnak, hisz nem tehetsz rola, cikibb ha nem mondod es azt hiszi te vagy a terjeszto. A baratnodnek meg szolj hogy csakis tole kaphattad el, esetleg ha tunetmentes (csak hogy meg ne bantsd) akkor kezelje magat.
2021. ápr. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
92%

barki elkaphatja, nem csak az aki igenytelen ...


nyugodtan mondd meg a baratodnak, de a baratnodnek mindenkepp, mert lehet nem is tudja hogy tetves

2021. ápr. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem senkit se gyanúsíts meg, simán csak mondd azt, hogy tetves lettél, nem tudod honnan, ők is nezessek meg a hajukat. Így tudomást is szereznek róla és meg se sértődnek.
2021. ápr. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy a korona miatt csak velük találkoztam..mastol nem kaphattam el.
2021. ápr. 13. 22:41
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ettől függetlenül en akkor is ezt mondanam. A többibol tuti sértődés lesz.
2021. ápr. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!