Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Görcsöl a lábam futás után....

Görcsöl a lábam futás után. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sajnos mi pont a futtatós tesitanárt kaptuk. Szinte egész tesiórán csak futni kell és az utolsó hónapokban éjszakánként görcsölt a lábam nagyon hátul a térdhajlat alatt. Most nyáron nem futottam és nem görcsölt. Viszont tegnap amikor megkértek valamire a szüleim akkor futottam és hajnalban arra keltem hogy kvára fáj (még káromkodtam is ×D). Sokkal jobban mint suli időbe. Félek hogy suliközbe nagyon fog. De a tanár meg egy hülye fäsz szóval nem hinné el...

De csak akkor ha futok. Mit tegyek?

13/L


2010. aug. 21. 18:53
 1/5 anonim válasza:
talán nem kéne 13 évesen így káromkodnod...mindegy, egyél sajtot, vagy vegyél kálciumot(pezsgőtablettát), az jót tesz!
2010. aug. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajtot? Rengeteg sajtot eszek..
2010. aug. 21. 19:03
 3/5 Cakkcakk válasza:
Ha a sajt sem segít, amputáld. És kerüld a káposztát, mert ritka aljas állat!
2010. aug. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A görcsnek többféle oka lehet:

- rossz cipőválasztás

- kalcium/magnéziumhiány

- valamilyen ortopédiai rendellenesség (biztos nem erre gyanakodnék első körben)

- edzetlenség (erre már sokkal könnyebben)

A tanárod vszleg nem is az, aminek te írod elég tiszteletlenül, hanem az edzetlenségeden szeretne segíteni. Futsz, futsz, és egyszer csak nem fog görcsölni. Ha pedig mégis görcsöl, akkor eljöhetsz hozzám, mivel én gyógymasszőr vagyok, és rendbeszedem. Erről szól a papírom, hogy ilyeneket tudok csinálni.

2010. aug. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ötös vagyok tesiből.:D

A tanárt meg csak azért nem rúgják ki mert az apja nagyon jóba van azokkal a politikusokkal...így az igazgató vagy ki szokta kirúgni rosszul járna. Nagyon sok szülő, gyerek, tanár panaszkodik rá de nem változtat magán. Nagyon idegesítő tud lenni.

2010. aug. 22. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!