Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A hozzátartozóm a második...

A hozzátartozóm a második oltás után (szputnyik) kórházba került lélegeztető gépen van. Van olyan aki így járt ? Felépült a hozzátartozója ?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 16. 19:01
 1/9 anonim ***** válasza:
23%
Kamu.
2021. ápr. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
Nekem unokatesom elso astra utan kerult korhazba es lelegeztetore. Az orvosok szerint tunetmentesen fertozott volt, amikor megkapta az oltast. 50%-os volt a tudeje, amikor gepre kerult, 1 honapig volt lelegezteton. Gyenge meg nagyon, de bizom benne es abban, hogy eros es naprol napra egyre jobban lesz. Jobbulast a hozzatartozonak!
2021. ápr. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2 Válaszolónak : Sajnos itt is az a helyzet, ráoltottak a vírusra az ito orvosa szerint. Mi is bizakodunk, neked kitartást, és jobbulást neki.
2021. ápr. 17. 08:21
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
Koszonjuk szepen! Az egyes valaszolo meg aki lepontozott, az remelem elmondja, hogy miért lenne kamu vagy nem hasznos a valaszom.. Egyesek annyira elfogultak lennenek a vakcinaval, hogy az osszes negativ velemenyt vagy megtortent esetet lepontozzak?
2021. ápr. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%
Egyetértek utolsó! Nagyon sok oltáspárti élből lepontozza a negatív híreket a vakcinával kapcsolatban, pedig akad jó pár csak a média nem fogja neked az arcodba tolni :(
2021. ápr. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem azért kérdeztem, hogy valami vitát is generáljak , mi is oltattuk magunkat, és sajnos ez a ritka helyzet állt elő. Sajnálom.
2021. ápr. 17. 16:46
 7/9 anonim ***** válasza:
88%
Sajnálom kérdező , hogy ez a helyzet állt elő. Kitartást és sok erőt a hozzátartozónak hogy felépuljön!
2021. ápr. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
39%
Nem tudom igaz-e ez vagy sem, de a kronológia nem igazán stimmel. Ha az első oltáskor oltottak rá és ez problémát okozott, akkor a másodikat nem kaphatta volna meg, mivel hamarabb előjött volna a probléma. Ha az első és a második között fertőződött meg tünetmentesen, akkor pedig aligha kerülhetett gépre a második oltás után.
2021. ápr. 19. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
2 Pfizer után kb 1,5honappal kerültem be. Nem gondoltam volna, de már túl vagyok rajta.
2021. aug. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!