Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van rá esély hogy 21 évesen...

Barack20 kérdése:

Van rá esély hogy 21 évesen legyen tejfogam?

Figyelt kérdés

1-2 éve elmentem fogorvoshoz azt mondta nincs tejfogam, a másik orvos pedig azt mondta igenis van, a bal 3.fogam ráadásul (elől)

Viszont nem tudom most a járvány miatt nem igazán van rendelés a mi környékünkön,de szerintetek ez majd kiesik? Mert már elkezdett mozogni, és kicsit kocogtatásra érzékeny


2021. ápr. 17. 21:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, ismerek olyat akinek 38 évesen esett ki.
2021. ápr. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Persze, de valoszinu, hogy akkor csirahianyos vagy, tehat a tejfogadhoz tartozo csontfog nem nott ki, nem fejlodott ki, mert akkor mar kiesett volna. Hacsak nem teljesen ferden nol valahol a kornyeken. Nekem 21 evesen huztak ki a tejfogamat fogszabalyzas miatt, szintugy csirahiannyal, de a szabalyzassal korrigaltak az ures helyet.
2021. ápr. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt még 22 évesen is, ki kellett húzni, utána fogszabályzóval lehozni a csontfogat, mert az meg elnőtt valahova, nem tudott kinőni a tejfog miatt.
2021. ápr. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jaj értem :o tehát ha már nekem mozog van rá esély hogy hamarosan kinő majd?
2021. ápr. 17. 21:52
 5/7 A kérdező kommentje:
*bocsánat javítom: kiesik majd?! *
2021. ápr. 17. 21:52
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha nagyon mozog, akkor igen.
2021. ápr. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet de ilyenkor be szoktak avatkozni, rontgennel megnezik, mi van az allando foggal. Esetleg fogszabalyzas kell.
2021. ápr. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!