Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Erre mi a magyarázat?

Erre mi a magyarázat?

Figyelt kérdés
Az idősotthonok lakói, és dolgozói is be vannak oltva hónapok óta. Mégsem lehet bemenni látogatni. Az orvosok is be vannak oltva, mégsem rendelnek továbbra sem. Én ezt nem értem.
2021. ápr. 18. 22:35
 1/6 anonim ***** válasza:
29%
Csak.
2021. ápr. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%
Ezeknek a "járványvédelmi intézkedéseknek" már az elején se volt semmi szakmai alapja. Azért van így, mert a kedves törvényhozónak így pattant ki a fejéből, mondván h "jobb mint a semmi". Ennyi, ne keresd a logikát, nincs értelme.
2021. ápr. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
27%

Az oltás nem 100%-os. Nincs 100%. Ez olyan védekezés mint mondjuk a szexben. Ott sem tudsz olyan módszert találni ami 100%-os lenne.

Nyilván nagyban leredukálja a fertőzés esélyét, de nem zárja ki teljesen.

2021. ápr. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
61%
Bírom az ilyen felfogást, hogy semmi sem véd 100%-ra, így zárjuk be magunkat örökre. Igen, ez lesz a megoldás. A végtelen karantén. Szegény 80-90 éves időseknek így sokkal több kedvük lesz életben maradni, ha nem láthatják a családjukat, mert az oltás nem véd 100%-ra...
2021. ápr. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
44%
4, senki nem mondta hogy zárjuk be magunkat örökre. Miattatok, vírustagadók miatt nyúlik a dolog. Az intelligensebb réteg azt akarja hogy ugyan ne hisztikézzünk már egy oltás miatt, hanem mindenki vállaljon társadalmi felelősséget, adassuk be (ha nem maradnának oltatlanok akkor nem tudna tovább terjedni, de nyilván ez álom marad) és folytathassuk a megszokott, régi életünket. De ti oltásellenesek valamiért nagyon szerettek dagonyázni ebben a helyzetben és minden erőtökkel azon vagytok hogy soha ne lehessen már normális életünk.
2021. ápr. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
47%
Tehát nem akarok örökre bezárkózni és máris vírus tagadó vagyok. Értem.
2021. ápr. 19. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!