Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért van, hogyha edzek, tök...

Miért van, hogyha edzek, tök gyorsan nagy bazi izmaim lesznek?

Figyelt kérdés
Pedig nem edzek nagyon keményen, vagy ilyesmi, nem erőltetem meg magam... Nyújtani is szoktam edzés után... De mitől van ez? Én lány vagyok, egyáltalán nem akarok úgy kinézni, mint valami testépítő... Esetleg meg tudnátok mondani, hogy a testépítők miket esznek, hogy jobban nőjenek az izmaik? Mert akkor én abból kevesebbet ennék... Vagy ez v.mi genetikai dolog? :S
2010. aug. 21. 22:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem csak az első 2 hónapban lett nagyobb izmom, aztán úgy maradt, nem nőtt tovább. Aztán fogyóztam, nem mozogtam semmit, és le is fogyott az egész izmom is, meg én is.
2010. aug. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha az első válaszoló tapasztalatai egy fiúnál vannak meg, az normális?
2010. aug. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hát nemtom hogy nálad mi az izmos de nemhiszem hogy huu de izmos lennél szerintem azért látod magad annak vagyis azért gondolod hogy izmosabb lettél mert vastagodtál nőt a sulyod és ha izmaid nőtek akkor talán nézdmeg milyen munkát milyen tevékenységet végzel ami az izmokat igénylő munka ésa táplálkozásoddal ha ugy táplálkozol pl fehérje dus és szinhidrát gazdag tápanyagokat akkor lehet hogy izmososdtál hát a testépitők rengeteg rizst halat csirkemellet krumplit és tápkieget szednek mellete egy kis steroid és ettől lehet izmososdni ja és mit edzel ? attól is függ az izomnövekedés hogy mit sportolsz menyire veszi az izmokat igénybe a sport tevékenységet és ha nagyon igénybe veszi akkor tuti az izom növekedés persze a genetikától is függ hogy könnyen tudsz tömeget növelni vagy nem mert ha a tömegelés jól megy akkor az izomépitése marad el persze nemtom hogy a sportba amit csinálsz kezdő vagy e? mert ha igen akkor általába a kezdők hamar tudnak fejlödni izmosodni bármilyen sportól
2010. aug. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Milyen gyakorlatokat csinálsz általában?
2010. aug. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
pl guggolás
2010. aug. 22. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!