Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan gyógyuljak meg gyorsan?

Hogyan gyógyuljak meg gyorsan?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben rengeteget vagyok beteg.Először volt egy hasmenéses-hányós betegségem magas lázzal,ezen szerencsére túl voltam hamar,aztán megfáztam nem kicsit,először nem kaptam antibiotikumot,csak orrspray,meg neo citran,ez ráhúzodott a fülemre,meg az egész fejemben,az arcüregemben még mindig érzem,1 hónap után hogy ott van az anyag,de antibiotikumot szedtem,de nem segített.Most hétvégén megint megfáztam,most fáj a torkom,folyik az orrom,de már nem hiányozhatok többet suliból,pont most nem!!Mit tegyek,hogy meggyógyuljak végre?Hogyan turbózzam fel az immunrendszerem??Most jön a tél,nem akarok végig ilyen beteg lenni.
2011. okt. 17. 18:41
 1/3 anonim ***** válasza:

1 normálissan öltözz fel!!!

2 Melegen takarózz be.Izzad ki magad!!!

3 Vöröshagyma-teát igyál 2-3 nap alatt meggyógyulsz :) Jó a torkodnak az orrodnak.

2011. okt. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vegyél multivitamint.Ha megfázol tea+fokhagyma mondjuk pirítóson.
2011. okt. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm:)

Az kimaradt hogy gőzöltem már rengetegszer vmilyen mentás csöpögtetővel,akkor teát ittam rengeteget,mézeset,c-vitamint is szedek.

2011. okt. 17. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!