Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Védettségi igazolvány?

Védettségi igazolvány?

Figyelt kérdés

Üdv!


Pár hete elég beteg voltam, majd csináltattam egy tesztet, ami pozitív lett, tehát átestem a Covid víruson és az EESZT-n is fent van a dokumentumom, ami jelzi, hogy pozitív lett az akkori tesztem.(Tehát van nyoma) A kérdésem az lenne, hogy igényelhetek-e védettségi igazolványt(amennyiben igen, hol tehetem ezt meg) vagy várjak még, majd kiküldik valamikor? Csak azért kérdezem, mert rengeteg ember kb az első oltás után pár nappal megkapta stb


Előre is köszönöm szépen válaszukat!



2021. ápr. 19. 14:01
 1/4 anonim ***** válasza:
68%
Azt hiszem hogy a háziorvosnál lehet igényelni, hogyha átestél rajta
2021. ápr. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%
Ezt nem kell igényelni, automatikusan küldik valamikor.
2021. ápr. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Scream85 ***** válasza:
Feleségem 3hónapja esett át a betegségen, az igazolványa azóta sincs sehol.
2021. ápr. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igényelni kell az igazolványt, miután elment valaki Elisa teszt 11000ft-os vérvételre, amiben kimutatják az antitesteket. vagyis átesett az illető a víruson akár észrevétlenül is akár enyhébb tünetekkel.

van védettségi vérvizsgálat extra 14900 ft-ért.

2021. máj. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!