Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha valakinek még 5 hét után...

Ha valakinek még 5 hét után is pozitív a covid tesztje, akkor addig kell karanténban maradni, vagy az első 10 nap után lehet menni ?

Figyelt kérdés
Egyébként az orvos szerint ilyenkor már nem fertőz az illető, mert 2 hete már tünet sincs.
2021. ápr. 19. 15:11
 1/4 anonim válasza:
Én 8 hétig voltam pozitiv.Csak az első 10 nap volt karantén.Akkor mehettem dolgozni, amikor lett végre negativ teszteredményem.De sok helyen elég, ha letelik a 10 nap karantén.
2021. ápr. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A teszt még hónapokkal a fertőzés után is pozitív lehet, ezért nem ér valami sokat. Amint letelt a 10 nap - amiből 3 tünetmentes -, akkor mehetsz a dolgodra.
2021. ápr. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy addig nem engednek vissza dolgozni, amíg nem negatív a teszt.
2021. ápr. 19. 17:22
 4/4 anonim ***** válasza:
Sajnos ez is jól mutatja mekkora barom dolog ez a tesztelősdi. Főleg tünetek nélkül, hisz akárki pozitív lehet aki már rég túl van a valós fertőzésen. Nem csoda, hogy több ország bírósága kimondta a teszt alkalmatlanságát ilyen célokra és a WHO is már ennek megfelelően foglalt állást PCR tesztek használatának tekintetében januárban. Érdekes, hogy ezt teljesen figyelmen kívül helyezi a magyar kormány is holott hangoztatja, hogy a WHO protokollokat követjük.
2021. ápr. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!