Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Édesanyám koronavírus tesztje...

Svihák kérdése:

Édesanyám koronavírus tesztje pozitív lett. Ebben az esetben nekem is karanténba kell vonulnom?

Figyelt kérdés

A holnapi nap folyamán lenne az érettségim, viszont a postán kiküldött határozatban nem találtam az ilyenkori teendőkről semmiféle információt. Próbáltam a neten is utánanézni, viszont csak egymásnak ellentmondó véleményeket találtam a kérdésről.

(Egy háztartásban élünk).



2020. okt. 20. 13:47
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
pedig pont benne van a végén, hogy hogyan oldjátok meg az együttélést
2020. okt. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
20%
Egyes országokból hazatérve kötelező a karantén, ha nincs negatív teszted. Ezen logika mentén, ha fertőző személy közvetlen közelében vagy, szintén kötelezőnek kellene lennie. A jogi választ nem tudom.
2020. okt. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Édesapám is külföldről jött haza, ezért karanténban kell lennie. Csak őt jönnek ellenőrizni, én simán kimehetek, igaz, nincs is semmi tünete😅
2020. okt. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
60%
Nem tudom miféle külföldi útról hazatérős karanténról magyaráztok, amikor van egy pozitív teszt a családban. Nyilván bárki nagy eséllyel elkaphatta, aki vele lakik, ezért igen, te is karanténba kerülsz.
2020. okt. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ebben a hyzetben vagyok jelenleg, ugyanis Apukám pozitív lett, így a család többi tagja is karanténba került. Rajtunk nem végeztek el tesztet, de ugyanúgy jönnek hozzánk ellenőrizni.
2020. okt. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Kedves Kérdező, mit csináltál végül?
2020. okt. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!