Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha nem fogadom el a felkínált...

Ha nem fogadom el a felkínált keleti vakcinát, kapok később Pfizert? Vagy ezzel le vagyok tudva?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 19. 19:41
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
Most vesznek 1 milliót a kínai hulladékból, majd azt fogják minden nap tukmálni mert senkinek nem kell.
2021. ápr. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%
Kaphatsz kesobb masikat, de ketlem, hogy pont pfizer lenne. A kornyezetemben csak egeszsegugyi dolgozok (de ok sem mind) illetve pedagogusok kaptak azt.
2021. ápr. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
55%

Én pl az Astra Zenecat nem fogadtam el két hete, ma hivtak, hogy szerdán mehetek Pfizerre. Édesapám még március elején a Szputnyikkal járt ugyanígy, március 25-en oltották Pfizerrel.

Hetente 250.000 adag Pfizer érkezik.

2021. ápr. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
57%
Ja, és mindketten jeleztük a haziorvosnak, hogy csak Pfizer vagy Moderna jöhet szóba. Én 39 éves vagyok, Édesapám 76.
2021. ápr. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%
Elvileg előbb-utóbb felkínálják a Pfitzert is, csak nyilván arra sokan várnak olyanok is, akik orvosi okból nem kaphatnak mást. Körzetfüggő, hogy mikor fogsz kapni.
2021. ápr. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
56%
Igen, több ismerősöm is kapott pfizert aki nem Fogadott el mást. Idősek, betegek. Átlag 2 hónap alatt ajanlott újra a házi orvos
2021. ápr. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
41%

Én is Pfizert kaptam.Astra Z-t és Sputnyikot utasítottam vissza.10 napot vàrtam a Pfizerre,miutàn visszautasítottam a màsik kettőt.

Nincs alapbetegségem,40-es korosztàly.

2021. ápr. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
64%
Tegnap hívtak szputnyikra, visszautasítottam, mert a betegségem miatt nem ajánlják. Ma hívtak (máshonnan) pfizerre. Elfogadtam.
2021. ápr. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
18 vagyok egyébként, tehát valószínűleg a körzetemben az utolsók között lehetek a regisztráltakból.
2021. ápr. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
32%
1-es nagyon tévedsz. Én direkt azért kértem kínait, mert azt egy már kipróbált módszer alapján készítik, mert elölt vírust tartalmaz, és minden védőoltás elölt vírust tartalmazott, amit eddig kaptunk. Az a tüskés dolog, a Karikó Kataliné, újfajta. - De biztos kaphatsz olyat is, ha ragaszkodsz hozzá, ill. a kérdező.
2021. ápr. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!