Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Impotens vagyok ????

Impotens vagyok ????

Figyelt kérdés
Hello 16 eves vagyok es a mai nap meg tok jol fel allt semmi baja nem volt es most nem reg video hivasoztam furdes kozben a baratnommel es felig meddig fel alt aztan lelankadt es nagyon ideges vagyok ez miatt az ota nem all fel es amikor probalom fel allitani csak bizsereg parazok hogy mi lehet az oka ???????

2021. ápr. 19. 21:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet hogy azért nem állt fel mert ideges vagy?
2021. ápr. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőnek igaza van, annyit még hozzátennék, hogy ez valószínűleg csak egyszeri alkalom volt, mindenkivel megesik, Próbáj meg lenyugodni, minden szempontból könnyebb lesz.
2021. ápr. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
*próbálj
2021. ápr. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De az a baj nagyon ra idegeskedtem mar fel all nehezebben de fel all beton kemenyre aztan vissza lankad kicsit megint kemeny de utanna olvastam es valszeg a serdulo kor azoval impotencia kizarva
2021. ápr. 19. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!