Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerdán leégtem a napon, és...

Szerdán leégtem a napon, és most nagyon száraz az arcomon a bőr. A szám körül pedig elkezdett zsibbadni:O van ennek köze a napégéshez vagy mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Amúgy nagyon száraz az arcbőrom, hozzáérek és már nagyon érzékeny arra is... és nem régóta kezdett el zsibbadni a szám környéke :O mi lehet ez? :(:(:( Jha és a szám is nagyon ki van száradva, gondolom ez biztos a napégés miatt, de ettől a zsibbadástól félek :O :S :( :'(
2010. aug. 22. 03:22
 1/4 anonim válasza:

Sajnos én is jártam már így.Azért fáj a szád,mert megégett az is.És mivel ott vékony a bőr,érzékenyebb.Nekem volt,hogy felhólyagosodott a szám emiatt.Egyébként a fenisztil krém jó a leégésre.És hűsítő hatása is van.

Ha nincs más jó a tejföl is.:)

2010. aug. 22. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a választ! Fenistillel azt hiszem megyek is bekenem (:

és a zsibbadás mitől lehet? vagy lehet h a bőr annyira érzékeny a szám körül h úgy érzem mintha zsibbadna is?:O

2010. aug. 22. 14:09
 3/4 anonim válasza:
Igen,szerintem azért lehet.Nekem,akkor szokott zsibbadni mielőtt hólyagok jönnének ki rajta.De ha szerda óta zsibbad,akkor már ki kellett volna jönniük. :S
2010. aug. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem, nem szerda óta zsibbad, akkor leégtem és kb tegnaptól... mostmár hámlik :( erre nem tudtok vmi jó ötletet, h ne fájjon meg ilyesmi? bőrradírral leradíroztam, meg kenegetem amúgy (: köszíí a választ (:
2010. aug. 22. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!