Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Esomeprazol (proton pumpa...

Esomeprazol (proton pumpa gátló) tabletta! Lehet véletlen kétszer vettem be az esti adagom (40mg-oS). Lehet baj belőle?

Figyelt kérdés
Minden nap kell szednem savtúltengésre és néha fel is jön (reflux). Reggel és este. Ma elég fáradt vagyok szóval nem nagyon figyeltem, általában felírom az időpontot mikor vettem be, de este elfelejtettem. Lehet, hogy kétszer vettem be (de nem biztos, csak tegyük fel), akkor lehet valami bajom tőle? Nem merek most enni sem...

2021. ápr. 22. 20:20
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Nincs leírva. Az van, hogy forduljak orvoshoz. Mint azt már leírtam. Azért kérdeztem meg.

Nem pörgök rajta, nem írtam 5 kommentet.

Tipikus magyar mentalitás, nem tudok érdemi választ adni, de azért odaírok valamit amivel megvágom a másikat, hát képzeld, nem véleményekre meg ítélkezésre voltam kíváncsi, hanem arra, aki esetleg már járt így. Egy tanács neked: te is kezeltesd magad, a rosszindulat is betegség, gyógyulást kívánok. Ez olyan mint egy dolgozat: ha nem a kérdésre válaszolsz, egyest kapsz. Plusz senki nem kíváncsi a rosszindulatú "diagnózisodra". Az ilyen emberektől falnak megyek.

Képzeld kezeltetem, gyógyszerrel és autogén tréninggel, kognitív viselkedésterápián és pszichoterápián is vagyok egyszerre most. Ne te mondd meg mit csináljak ezügyben, mert a kérdés nem erre szólt.

2021. ápr. 23. 08:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!