Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Húgom 152 cm és 28 kg. Túl...

Húgom 152 cm és 28 kg. Túl sovány? Mit csináljon, hogy husisabb legyen? 12 éves és lány.

Figyelt kérdés
(Azért írom én a kérdést, mert ő még nincs 16 éves.)

2021. ápr. 23. 09:03
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy ne mint a kisangyal változtasson magán, hanem hétről hétre hónapról hónapra apró szokásokon változtasson. Én mindig is az ellenkező problémával küzdöttem, hogy nem jön le a súly, de a szokások váltása meghosszta az eredményt. Nagy ereje van a folytonosságnak.
2021. ápr. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 A kérdező kommentje:
És mik legyenek azok a kis lépések?
2021. ápr. 26. 11:18
 23/38 anonim ***** válasza:
Én nekem speciál fogynom kellet, de edzés beiktatása, aztán fél órával hamarabb ébredni, lett időm lassan nem habzsolva reggelizni, cukrot, csokit csak ebéd után egyek ne mimden étkezés után. Rendszerbe foglalni az étkezést, és nem étvágy alapján étkezni. Alvás optimalizálása(sokáig nagyon kevesett aludtam). Ezek után szépen lassan jött le a súly, és nem is szenvedtem. Voltak megszakítások, de ha a cigiről szoksz le ott is van, hogy 5 hét után becsúszik egy szál, amivel semmi gond, ha utána megint bírod nélküle. Az ereje a folyamatosságon, és hosszú időn alapszik.
2021. ápr. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 A kérdező kommentje:
És amikor valakinek fogyni kell? Nem cigizek.
2021. ápr. 26. 12:40
 25/38 A kérdező kommentje:
Hízni, bocsi.
2021. ápr. 26. 12:41
 26/38 Metionin ***** válasza:

12 évesen elfogadható ha ilyen típus. Én akkor 160 centin felül voltam 35 kiló :D

Később ahogy nő és fejlődik, lesz majd több is de birkózó alkat biztos nem lesz. Ettől függetlenül a kajálása nem túl jó, de kistinik még válogatnak. Sokan csak akkor kezdenek "jól" enni ha már maguknak készítik a kaját úgy ahogy szeretik.

2021. ápr. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 A kérdező kommentje:
Volt olyan, hogy szüleim 2 napig nem csináltak neki kaját, mert már elegük van abból, hogy válogat, és 2 napig nem is evett, csak amikor már rosszul volt, anyánk csinált neki valamit. Nagyon elkényeztetett, szóval ő úgy szereti, ahogy szüleink csinálják, így nem hinném, hogy az lenne a kulcs, hogy magának csinálja a kaját, mert mint írtam, képes lenne éhenhalni.
2021. ápr. 26. 13:12
 28/38 Metionin ***** válasza:
57%
Kinövi majd. Nálam spec az volt a válogatósság oka hogy anyám legtöbb kajája nem ízlett. Tesód majd rákényszerül úgyis hogy egyen, szerintem minél jobban erőltetik, annál inkább válogatni fog. Hiába 12 éves, ilyen szempontból még gyerek.
2021. ápr. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 A kérdező kommentje:
Kb. minden szempontból gyerek egy 12 éves.
2021. ápr. 26. 13:22
 30/38 anonim ***** válasza:
Na mizu kérdező?
2021. ápr. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!