Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Olyan erősen sípol a fülem,...

Olyan erősen sípol a fülem, hogy alig hallok valamit. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Vettem a kínaiban egy fülhallgatót, jó erős volt, körülbelül 2-2,5 órát hallgattam vele zenét. Mikor kivettem észrevettem hogy nagyon sípol a fülem, kb. ilyet még életemben nem éreztem. Egy kicsit fáj is, de a sípolás olyan mintha a fülembe üvöltene ez a hang. Ez nagyjából 1.5 órája tart. Elmúlik vagy próbáljak ügyeletre menni? Köszönöm!

2021. ápr. 24. 17:34
 1/3 anonim ***** válasza:
63%

megerőltetted a dobhártyád, a sípolást mindig hallható lenne,csak az agyunk szűri ezt mivel alacsony a frekvenciája, én azt mondom hogy fülcsepp és teljesen zárd el a füled pl pihenj le tedd rá a párnát vagy tegyél valami zajszűrőt a füledbe, ha 1-2óra múlva még mindig síol akkor menj az ügyeletre

De esetleg segíthet ha a beslő nyomsát generálsz, fog be az orrod és a szád és próbáld kifújni a levegőt, az a füleden fog távozni és így egyenlítődk a nyomás

2021. ápr. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2021. ápr. 24. 19:06
 3/3 anonim ***** válasza:
De miért kell csutkán hallgatni?
2021. ápr. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!