Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egy pár hete új munkahelyem...

Egy pár hete új munkahelyem lett ahol azért napi szinten elég sokat kell emelni és arra lettem figyelmes hogy elkezdtek fájni a heréim és a hasam alja és ez akkor rosszab mikor emelek mikor megfeszul mi lehet ez? here sérv?

Figyelt kérdés
voltam orvosnál ultrhangon is meg röntgenen is de minde okés lehet csak meg lennék erőltetve?

2021. ápr. 26. 09:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Én azt tartom valószínűnek, hogy csak edzetlen vagy és/vagy rossz technikával emelsz. Szóval a következő körben gyógytornászhoz fordulnék, nézze meg, hogy helyesen emelek-e. De ez persze csak egy tipp, csak egy lehetséges ok, ami nekem eszembe jutott.
2021. ápr. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát az lehet amugy mert elég sokáig otthon voltam munkanélkulin mert a covid miatt elvesztettem előző melómat
2021. ápr. 27. 09:02
 3/3 A kérdező kommentje:
végul meglett baj forrása
2021. szept. 29. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!