Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha kivetetem a heréimet attól...

Ha kivetetem a heréimet attól még élvezek csak ondó nélkül?

Figyelt kérdés

2020. szept. 5. 18:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
Szerinted hány férfi próbálta már ezt ki önszántából?
2020. szept. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%
persze. mint az eunuch-ok
2020. szept. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
82%
Nem veszik ki a heréidet, elkötik az ondó vezetéket. A prosztata váladék ürül csak ilyenkor.
2020. szept. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
95%

Igen.

De nem kell kivetetni, elég elköttetni.

Ambuláns műtét.

2020. szept. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
94%

Meg még vissza is lehet akkor csináltatni. De inkább spermabankkal szokták ezt megoldani elkötés előtt, hogy legyen spermád, ha utódot szeretnél később.

Illetve ki is lehet szívni a mellékheréből injekcióval a megérett ivarsejteket.

2020. szept. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Természetesen,a jó érzés nem marad el.Spermiumok (ivarsejtek) nem jönnek,de prosztatád terméke igen .Ahogy a kezdeti időszakban volt.
2020. szept. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

1: "Miközben átfogó hazai statisztika nem nagyon létezik, művi meddővé tételre 2009 és 2013 között összesen 44 férfi jelentkezett. "


[link]



Tehát évi 11.

2020. szept. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
70%

Nem nagyon vagyok biológus, de a here termeli a tesztót, nem tudom hogy pl izgatás hatására felállna-e nemi hormonok nélkül, nem hogy még elélvezz. A tesztó hiány okozhat teljes impotenciát is.

Persze ha feláll akkor el is tudnál élvezni. Sőt normál állapotban is lehet olyan hogy semmilyen váladék nem jön, csak elélvezel. Ritkán de van ilyen is, velem is volt már vagy háromszor ilyen.

2020. szept. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
8: Nők szervezete is termel tesztoszteront.
2020. szept. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

#8

Addig oké, a nők szervezetében is van férfi nemi hormon és a férfi szervezetben is van női nemi hormon, persze mind két esetben kicsi mennyiségben. Viszont ha nincs az elsődleges nemi hormom akkor ott bizony már bajok vannak.

Akkor pl kiütközhetnek férfiaknál a női nemi jegyek, mint pl növekszik a mell, vagy nők esetében pl a szőrösödés, persze a nőknek is alapból van szőrük mielőtt ebbe kötnél bele, de azért nem gondolkoznak rajta, hogy milyen szakáll stílus állna jól nekik.

2020. szept. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!