Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mindenkinek különbözik a...

Mindenkinek különbözik a kettő orrlyuka?

Figyelt kérdés

Ma tűnt fel amikor lefotóztam a számat, mivel kirúzsoztam magam. Aztán láttam, hogy teljesen különbözik a mérete és a formája.

Miért van? Normális?


2021. ápr. 26. 11:28
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Valamilyen mértékben igen, kinek kicsit, kinek jobban. De senkinek sem teljesen szimmetrikus az arca két fele.
2021. ápr. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Annyival egészíteném ki az első választ, hogy konkrétan semmi nem teljesen szimmetrikus a testen. Arcnál szoktak is szórakozásból ilyet csinálni, hogy lefotózza az ember magát szemből, aztán az arc közepe mentén elvágja a képet, és mindkét felet megtükrözi. Így ugye két szimmetrikus arcot kapsz az arcod két feléről: általában egyik se hasonlít a tényleges személyre, és elég nagy különbségek buknak ki ahhoz képest, hogy ez a valóságban mennyire észrevehetetlen.
2021. ápr. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!