Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Magánorvos után kerületi...

Magánorvos után kerületi szakrendelésre menni, lehetséges?

Figyelt kérdés
Kardiológiai magánrendelésen voltam pár napja (rengeteget kellett volna várni sztkban az időpontra),viszont ismét vissza kell mennem. Sajnos elég borsosak az árak, így ezt már nem tudom fizetni tovább.A meglévő leleteimmel amiket a magándokitól kaptam, elmehetek egy sztk rendelésre, vagy ez így már nagyon gáz?
2021. ápr. 26. 16:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

#10, nem.

"Kardiológiai magánrendelésen voltam pár napja (rengeteget kellett volna várni sztkban az időpontra)"

Szövegértés megy?

A zárójelben írt szövegből, kiemelném a VOLNA szót.

Tehát nem ment TB támogatottra, mert sokat kellett VOLNA várni, ha elfogadja az időpontot.

De, várjuk a kérdező hozzászólását is.

2021. ápr. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Háziorvosnál voltam, ő utalt kardiológiára. Viszont későre kaptam időpontot, nekem viszont sürgős volt. Új gyógyszert kapok azóta de nem sokat javultam. Magánhoz 3 nap alatt sikerült időpontot kérni, el is mentem, a héten megyek vissza. Viszont szóltak az sztkból is, hogy mehetek hamarabb mert valaki lemondta. De ez is csak 3 hét múlva esedékes. (Gondolhatjátom mikor lehetett az eredeti időpont...). Igen, az eddig a magán dokinál elkészült leleteimmel mennék majd a rendelésre az sztkba.
2021. ápr. 26. 18:52
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!