Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gyógyult már ki valaki áttétes...

Orchidea7 kérdése:

Gyógyult már ki valaki áttétes rákból, amikor az orvosi eszközök (kemo, sugárterápia) már nem segítettek?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 26. 18:27
 1/9 anonim ***** válasza:
39%
Ezek többet ártanak, mint használnak.
2021. ápr. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Az attetes rak az sajnos eleg sulyos allapot, abbol nemigen szoktak felgyogyulni. El lehet vele elni par evig, de a vegen annyi szerv all le, hogy a betegnek nem sok eselye van.
2021. ápr. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem itt gyakorin nem kapsz jó választ, de facebookon vannak csoportok daganatos betegeknek(hozzátartozóiknak) is Én ajánlom, hogy lépj be.
2021. ápr. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%
Anyukam unokatestvere, III. Stadiumu petefeszekrakja volt es mellrak attet. Itthon is, de foleg Dublinban kezeltek. Cannabis olajat is hasznalt,sot... O kigyogyult 2 ev alatt, az anyukajat viszont eltemette. Egyszerre voltak betegek
2021. ápr. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Sajnos azt olvasom mindenhol, hogy ha a daganat áttétet adott,akkor nincs nagyon mit tenni, kivétel egy-két fajta. Nőgyógyászati rák (sok nyirokcsomó áttét +műthetetlen állapot) -nem jó kilátások sajnos. Kannabisz, c-vitamin magas dózisban, kurkuma, tömjén valakinek segített? Nem tudom melyiket próbáljam meg
2021. ápr. 27. 09:57
 6/9 anonim ***** válasza:
47%

c-vitaminnal eleve ne artasz, a cannabis meg latod hogy csaladban segitett

regen lehetett hozatni valamilyen vizet, most mar max Angliabol vagy USA-ból lehet, de megkeresem neked! Kicsi uveg es napi 2-3x kell csepegtetni DESZTILLALT vizbe. Tudom furan hangzik, mamam mikor vesedaganata volt akkor hasznalta, de masik mamam,anyukam is hasznalta

2021. ápr. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A tumormarker értéke is fontos, tud valaki tapasztalat alapján információt adni arról,hogy az SCC marker milyen értéktől nagyon rossz illetve halálos? Az orvosok sajnos nagyon kevés információt adnak, nincs idő a betegre.
2021. ápr. 28. 16:03
 8/9 anonim ***** válasza:
21%

A c vitmin taplalja a rakocskakat

Kigyogyult??

2023. jan. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a nagyapám gyerekkori osztálytársa. A nagyapámmal együtt vártak prosztata műtétre 65 évesen, Jani bácsit meg se műtötték mert azt mondták hogy nem vállalják de ő sem akarta. Így kapott egy katétert és hazament, a nagyapám pedig műtötték és élt még tíz évet. Tace nevű gyógyszert szedett utána. Jani bácsi akiről lemondtak a daganat visszahúzodott (nem tudom hogy és mitől mert nem kapott semmit) és jövőre ünnepli a 104. szülinapját. Azt kell mondjam hogy egészséges. A minap még intett is nekem a kerékpárról az út széléről.
nov. 30. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!