Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Zalaegerszegen vagy Nagykanizs...

Zalaegerszegen vagy Nagykanizsán jó urológust ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Változókorban lévő nő vagyok.

Néhány hete gyakori vizelési ingerrel küzködök, aminek nem találják az okát.

Előre is köszönöm.🥰



máj. 1. 16:11
 1/8 anonim ***** válasza:
59%
Kanizsán technikai okok miatt már rendelés sincs .
máj. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Magánrendelésre gondoltam.
máj. 1. 16:34
 3/8 anonim ***** válasza:
Pár éve Dr. Soós Balázshoz jártam az Integrity magánklinikán. Krónikus prosztatagyulladással kezelt, elvileg teljesen nem gyógyítható, de pár hónap alatt megszüntetett minden panaszomat és lekopogom, még nem jelentkeztek újra, pedig eltelt pár év. Harmincas férfiként nagyon nem akartam urológiára menni még, de muszáj volt. Rendesen be voltam parázva, de ő nagyon ért a betegekhez és mindent réazletesen elmagyaráz. Második alkalommal már sokkal nyugodtabban mentem, pedig nem voltak kellemesek a vizsgálatok.
máj. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
#3 ő Kanizsai?
máj. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#4 Nem tudom. Azt tudom, hogy rendel az egerszegi és a keszthelyi kórházban, illetve az egerszegi kórház mellett lévő Integrity magánklinikán is.
máj. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor valószínű nem
máj. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A Google szerint ott született és járt gimnáziumba. Ismered?
máj. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem csak írtad megbízható rendes doki emiatt jó lenne ha nem a kórházba kéne mennem ahhoz a tudatlan szakmáját nem értő urológushoz.
máj. 13. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!