Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért nem kaptam visszajelzést...

Miért nem kaptam visszajelzést a vackina regisztrációról?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Tegnap regisztráltam az oltásra, mindent kitöltöttem rendesen, egyedül az utolsó kapcsolattartásis pontot nem pipáltam ki, mert minek.

Viszont nem kaptam visszajelzést, ami egyébként ilyenkor gondolom járna, hogy sikeresen regisztráltam.

Ilyenkor mi a teendő, esetleg újra regisztráljak?

Köszi a válaszokat.



2021. ápr. 27. 09:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%

Senki nem kap visszajelzést, ezt a nagy komplex műveletet nem sikerült belefejleszteni a rendszerbe. Viszont le tudod ellenőrizni, hogy bent vagy-e a várólistán:


[link]

2021. ápr. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
2021. ápr. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
74%

Én regisztráltam, már hívtak oltásra is, de visszajelzést nem kaptam.

Nincs semmi gond.

Hallottam olyanokat, hogy valakik kaptak visszaigazolást, nálunk a családban senki nem kapott. De mindenki be van már oltva. Nem jelent ez semmi.

Amit a #1 linkelt az jó, de nem biztos hogy benne vagy már a rendszerben. Ugye ez egy adatbázisból kéri le az adatot. Ha oda nem kerültél még be, akkor nem fogja írni, hogy minden oké volt. De ma, holnap már benne kellene, hogy legyél.

2021. ápr. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem kaptam visszaigazolást, de le lehet kérdezni.
2021. ápr. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Egyelőre itt még azt írja, hogy nem: [link] , pedig valamikor tegnap délután 5-kor regisztráltam.

Esetleg rápróbáljak az újra regisztrációval, vagy inkább várjak?

2021. ápr. 27. 11:01
 6/16 A kérdező kommentje:
Közben hívtak, a háziorvos az időpontfoglalós oldalra irányított tovább.
2021. ápr. 27. 11:55
 7/16 anonim ***** válasza:
61%
Eltart pár napig a feldolgozás, de ezek szerint megoldódott.
2021. ápr. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

Az eltart pár napig a feldolgozás egyébként úgy tűnik esetemben is igaz, mert attól függetlenül, hogy az orvos hívott, még mindig azt írja a weboldal, hogy nem aktív a regisztrációm, így időpontot sem tudok foglalni. Bár még mindig jobban örülnék, ha végül nem a kínai vakcinát kapnám, bár úgy tűnik ez nem rajtam múlik.

2021. ápr. 27. 18:48
 9/16 anonim ***** válasza:
43%
Én tegnap kaptam a kínai vakcinát, enyhe mellékhatásokat tapasztaltam, nem kell félni tőle. Eleinte én se akartam.
2021. ápr. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
51%
2-6 napig tart mire a másik oldalon megjelenik, mivel addig tart begépelnie Gizike adminisztratív ügyintézőnek 2021-ben.
2021. ápr. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!