Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pfizer mellékhatás lehet...

Pfizer mellékhatás lehet hányinger,hasfájás,hasmenés?Vagy csak véletlen?Az első után?És meddig tart?

Figyelt kérdés
A második után durvább lesz?

2021. ápr. 27. 12:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%
Bármilyen mellékhatás lehet, nekem 4 hétig fájt a lábam az első után. Kolléganőmnek szédülés volt napokig.
2021. ápr. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
64%
Igen, lehet, ismerősömnek is ilyen mellékhatásai voltak tőle.
2021. ápr. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
34%

Elvileg nem.

De nem igazán ismerik a vakcinát. Lehet 10000ből 1 vagy még ritkább esetben lehet.

De akár lehet véletlen is. Én nem kaptam ma oltást, de fájt reggel a hasam nekem is. De fogalmam sincs, hogy mitől.

Nálad is lehet bármitől. Egy egyéb fertőzés, rosszat ettél, vagy más valami.

2021. ápr. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
73%

Ezek nem mellékhatások, hanem oltási reakciók.

Nálunk a lányomnak már csecsemőként is minden oltás után hasmenés volt az egyetlen reakció, most is.

2021. ápr. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
A másodiknál rosszabb lesz szerintetek?Mármint a hasmenés?Az első két nap a hideg is rázott és fájt a fejem.
2021. ápr. 27. 12:22
 6/13 anonim ***** válasza:
52%
Nekem fájt picit a helye és fáztam, de nagyon, ágynyugalom, forró tea, HBO Go és másnapra elmúlt
2021. ápr. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
74%
Én Astrát kaptam, de nekem is utána napokig enyhébb hasmenésem volt, furcsa gyomorégésem, és nagyon étvágytalan voltam. Szputnyikot kapott barátnőm is erről számolt be. Tehát ez egy oltási reakció.
2021. ápr. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
74%
#1-es vagyok, miért pontoztak le? Sajnos megerőlgettem magam az oltás után, lehet, hogy amiatt húzódott el ennyire ez a lábfájásos dolog. Másnak is volt ilyen, csak rövidebb ideig.
2021. ápr. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem sincs étvágyam nagyon.Kicsit Zubog a hasam .
2021. ápr. 27. 13:18
 10/13 anonim ***** válasza:
45%
#8 én olyanról is tudok, aki Pfizer után hetek óta idegrángásoktól szenved, másnak napokra lebénult a fél arca. Ezek bizonyítottan az oltástól vannak, meg is jelent egy tanulmány, hogy idegrendszeri károsodásokat okozhat. Nem tudom, miért lettél lepontozva, valaki nem hiszi el, hogy az oltástól fájhatott a lábad? Hát pedig tényleg cifra mellékhatásokat tud produkálni az oltás, én nem is vagyok hajlandó magamat másodszorra beoltani, örülök, ha az elsőt megúsztam komoly bajok nélkül.
2021. ápr. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!