Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy van ez a korona-tesztelés...

Hogy van ez a korona-tesztelésnél?

Figyelt kérdés

Ha bemondok pár tünetet a telefonba a háziorvosnak, akkor ő elküld már másnap tesztre, eddig világos. Viszont onnan kell pár nap, mire megjön az eredmény. Ha az eredmény negatív, akkor mehetek ahova akarok, vagy le kell töltenem a 10 napos karantént?

Ha viszont pozitív, akkor tegyük fel 1.én, hétfőn tesztelnek (tudom, hogy nem 1.e lesz hétfő, de így könnyebb számolni :)), megjön 3.án, szerdán a hivatalos, hogy pozitív lettem. Akkor 3.-ától indul a 10 nap karantén, vagy 1.étől, a tesztelés napjától?


2021. ápr. 29. 18:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Megvárod az eredményt és csak akkor kerülsz karanténba, ha a teszted pozitív. A karantén első napját a tünetek megjelenésétől számolják. A karantén feloldásához el kell telnie 10 napnak, amiből 3 tünetmentes.
2021. ápr. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. És a karantén végén is tesztelnek, hogy pozitív vagyok-e még?
2021. ápr. 29. 18:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem. Ha letelt a 10 nap, amiből 3 tünetmentes, akkor mehetsz a dolgodra.
2021. ápr. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Na az jól hangzik, köszönöm :)
2021. ápr. 29. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!