Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Létezik gyógymód szülés utáni...

Létezik gyógymód szülés utáni vizelettartási problémákra?

Figyelt kérdés
Szülés óta jelentkezett nálam ez a nagyon kellemetlen probléma.Még csak 30 éves vagyok és nem szeretnék életem végéig ezzel együttélni.Ha van sorstársam,nagyon szívesen venném a tanácsokat.Ha nem muszály nem szeretnék műtétet.Van segítség?Előre is köszi!!!:-)
2010. aug. 22. 22:00
 1/7 anonim ***** válasza:
48%

Kriston intimtorna.

Olvass utána a neten.

2010. aug. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szülés után viszonylag gyakori, általában spontán elmúlik.
2010. aug. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bármilyen torna, mozgás, ami az intim terület izmait erősíti. Egyetlen és legfontosabb szabály: a rendszeresség.
2010. aug. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat!Utánanézek mindenképp és megpróbálom!Spontán biztos nem múlik el,mert sajnos nem 2 hetes probléma ez már nálam.De a tornát megpróbálom,hátha segít.Mégegyszer köszi!
2010. aug. 22. 22:19
 5/7 anonim ***** válasza:
a kriston-tornát meg lehet venni könyvesboltban, vagy tudsz órákat is venni. a neten tudsz tájékozódni.
2010. aug. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mennyire súlyos nálad ez a probléma?
2010. aug. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát kinek mi a súlyos?Nekem súlyos,mert 30 évesen nem ez lenne a normál állapot,ugye?Adok magamra annyira,hogy mindenképp használok tisztasági betétet.Fontos nekem az ápoltság,úgyhogy kellemetlen dolog.Nem is amiatt aggódom,hogy nagy fokú a problémám,mert nem az,hanem amiatt,hogy rég óta küzdök vele.És jó lenne,ha nem kéne ennyi idősen ilyen problémával küzdeni.Én is hallottam már,hogy elmúlhat,de ez nálam sajnos nem így történt.Ja és szeretnénk még egy babát és félek,hogy súlyosbodik.A műtéttől nagyon tartok...
2010. aug. 23. 00:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!