Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van még valaki ilyen helyzetben?

Van még valaki ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretném megkapni az oltást, de kb 10 éve van egy akut gyulladás a szervezetemben (nőgyógyászati) amit nem tudnak hatékonyan kikezelni. Rengeteg orvosnál jártam már, tömnek az antibiotikumokkal de nem múlik el, mindig ott van a leleteken a gyulladás. Aki most a magánorvosom ő már 2 éve kezel, most már vonja a vállát hogy "akkor nem tudom"...


És ugye gyulladással a szervezetben nem lehet oltakozni, súlyos szövődményeket okozhat. Az ismerősömet a minap küldték el egy gyulladt fog miatt, igy tudtam meg hogy ez kizáró ok...

Ilyenkor mi a fenét lehet csinálni? :(

Van még más is hasonló helyzetben?


Az ismerősöm egyébként a Pfizert kapta volna, de a gyulladást általánosan említették meg, hogy igy nem ajánlatos oltakozni. Tehát akkor gondolom a többivel sem lehet.


2021. máj. 1. 12:41
 1/5 anonim ***** válasza:
41%
Örülj neki, hogy nem kaphatsz oltást!
2021. máj. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez már csak azért is érdekes, mert én asztmás vagyok, és kaphatok oltást (az asztma lényegében egy krónikus hörgőgyulladás).

Hívd fel a háziorvosodat, az a biztos, vagy kérdezd ezt meg facebookon a Vakcinainfo csoportban (ott csak orvosok válaszol(hat)nak).

2021. máj. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ételintoleranciával is oltanak már.
2021. máj. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
44%
#1 ezt tartottad volna inkább meg magadnak. Tartsuk már tiszteletben mások döntését!
2021. máj. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


#2 De jó hogy mondod, megkérdezem!

2021. máj. 1. 12:56

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!