Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért nem tudok oltásra...

Miért nem tudok oltásra időpontot foglalni ha érvényes a regisztrációm?

Figyelt kérdés
Több napja regisztráltam, illetve ma egy másik e-mail címről is. A regisztráció ellenőrzésekor azt írta ki, hogy sikeres, mégis mikor időpontot szeretnék kérni, akkor azt írja ki az oldal, hogy csak az kérhet akinek van regisztrációja. Járt már valaki így?
2021. máj. 2. 12:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kell pár nap, amíg átfut a rendszeren, türelem. Ráadásul a pénteki összeomlás ebben is okozhatott csúszást, hiszen ez a része is állt.
2021. máj. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tudtál azóta foglalni?
2021. máj. 4. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Most próbáltam, és továbbra is ezt az üzenetet kapom

"Ön nem jogosult oltás időpont foglalásra, az csak az előzetesen regisztráltak számára lehetséges! "

2021. máj. 4. 08:19
 4/5 anonim válasza:
Azóta sikerült? Nekem ugyanez a helyzet. Idegesítő, hogy mindenki menjen oltatni, de közben meg még regisztrálni se lehet zökkenőmentesen.
2021. jún. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, azóta már megkaptam az elsőt. Akkor regisztráltam egy másik, gmail-os címről is, és úgy tűnik azt fogadták el, a freemail-ost nem.
2021. jún. 9. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!