Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért érzek mindenütt pisi és...

Miért érzek mindenütt pisi és hagymaszagot?

Figyelt kérdés

Nem én vagyok pisiszagú. (Legalábbis nagyon remélem)

Nincsenek vizelettartási problémáim, naponta 2x fürdöm, mindig tiszta fehérnemű és ruha van rajtam.

Újabban a lakásomban, a járműveken, tegnap vendégségben is határozottan olyan érzésem volt, mintha pisiszag lengene körül.

Máskor meg ha éppen nem pisiszag, akkor hagymaszag.

A habtiszta kocsimba beülök és olyan hagymaszagot érzek, hogy rá lehetne könyökölni. Vagy fürdés után az ágyban.

Ilyesmivel most a túlterhelt egészségügyben talán elhajtana az orvos.

Szerintetek mi ennek az oka?


2021. máj. 3. 08:57
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Nem voltál véletlenül covidos? Azért kérdezem, mert nekem néhány ismerősöm, aki átesett rajta, hasonló dolgokról számol be. Fura szagokat éreznek, vagy másképp érzik a szagokat/illatokat, mint előtte.
2021. máj. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Corona utóhatás. Alapvetően örülhetsz neki, mert ez azt jelenti, hogy mindenféle más tünet nélkül megúsztad a dolgot.
2021. máj. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#1

Őszintén szólva, nem tudok róla, mert egy percet nem voltam lázas, nem volt betegségérzetem.

Viszont esélyes lehet, mert volt egy időszakom úgy 2 hónapja, amikor az ételek ízével is gondom volt.

A paprikás csirkének kifejezetten vegyszer ízét, a kávénak füstölt szalonna ízét éreztem és hasonlók. Alapban semmi étvágyam nem volt, de ez már rendeződött.

Már be vagyok oltva egy hónapja, (Pfizer) a másodikra holnap megyek.

2021. máj. 3. 09:21
 4/6 A kérdező kommentje:
...és neked is köszönöm kedves 2-es.
2021. máj. 3. 09:23
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor elképzelhető, hogy szinte tünetmentes covidos voltál. Viszont, akkor szerencséd van, hogy ennyivel megúsztad :)
2021. máj. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Jajj nem kell úgy előadd magad, hogy annyira tiszta vagy. Százszor fürdesz, aztán máshol meg szomjan halnak, meg habtiszta a kocsid. Ne kábíts. Amúgy szellem van rajtad. Az szokott büdös lenni
2022. máj. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!