Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan szoktassam rá apámat a...

Hogyan szoktassam rá apámat a kézmosásra?

Figyelt kérdés

Már elegem van, annak ellenére hogy már 1000x szóltunk neki, talán napi 1x ha mos kezet... Pisil és egyből kijön, utána pedig úgy nyúl bele a kekszes dobozba, már anyával csináltunk neki egy külön dobozt mert nekünk már nincs gusztusunk abba belenyúlni de a többi dologhoz ugyanúgy hozzányúl hugyos kézzel. Kakilás után szokott csak kezet mosni, pisi után soha, ez undorító, és ezt nem képes megtenni értünk hogy megmossa a kezét amikor már rengetegszer megkértük rá. Amikor mondjuk neki hogy mosson már kezet mert ez undorító, akkor csak röhög rajta mint valami idióta, fejbe tudnám vágni olyankor.

Mit tegyek? Hogyan tudnám rászoktatni a kézmosásra?



2021. ápr. 29. 09:08
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Fúj
2021. ápr. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
#1 szerintem is..
2021. ápr. 29. 09:20
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
Pl. Legközelebb akármi kaját kér, kenjetek mellé egy darabka kakit is, mondván vigyorogva, hogy amíg nem mos kezet, addig ezentúl nem kap tiszta ételt. Lássuk,akkor is fog-e még röhögni!? :)
2021. ápr. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
21%
Vidéken ilyen az élet :D
2021. ápr. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%
Viccen kívül mondom, hogy vakard meg a segglyukad, aztán fogdosd össze a cuccait. Annak biztos fog örülni.
2021. ápr. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Fura családba szulettél
2021. máj. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én se mosok kezet. Kutyaszart is kitakarítom, kezet nem mosok. El is felejtem sokszor. Aztán főzök meg ilyesmi. Múltkor volt egy két kukac a kajába, de szerintem nem a kezem miatt volt, hanem a döglégy kikeltette a tojásait.

Itthon nem zavar senkit a kézmosás hiánya. Itthon spórolunk a vízzel

2022. máj. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!