Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tyúkszemre mit ajánlanátok?

Tyúkszemre mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Irtót használtam rá, de lehet túl vastagon vagy nem tudom, mert égette, amennyit tudtam lemostam, folyamatos fájdalom van benne azota is, es persze maga az a szúro erzes amivel jar, most vizben aztatom, hogy lejojjon rola minden es hogy fel puhuljon, mit ajanlanatok ra? Ha jobban lett rakjak rá irtót? ( mar egy ideje használtam, azt hittem el is mult de nem ezert most kezdtem el megint hasznalni, ezelott semmi problema nem volt)
2021. máj. 3. 14:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

ez keralit?

amúgy pedikűrös kiszedi szépen, ha te nem tudod

2021. máj. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen, keralit

Nem szeretnek nagyon maszkalni a virus miatt

2021. máj. 3. 15:12
 3/5 A kérdező kommentje:
Hozzatennem, hogy elegge fel is van dagadva
2021. máj. 3. 17:21
 4/5 A kérdező kommentje:
Azota, vszinu az aztatastol holyagok is lettek rajta, ralepni nem nagyon lehet mert nagyon faj
2021. máj. 3. 20:03
 5/5 A kérdező kommentje:
Lehjött rola a vízhólyag, érzékeny területett hagyott, nehany kiemelkedo pontal ami szur ha ralepek, merjem rakenni a folyadekot, vagy hadjam teljesen begyogyulni elobb?
2021. máj. 5. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!