Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért oltatja be magát COVID...

Miért oltatja be magát COVID ellen valaki, csak azért hogy mehessen mindenhova az igazolvánnyal?

Figyelt kérdés
Magától a betegségtől nem is fél.
2021. máj. 4. 11:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
70%
Én pl.azért, igen. A betegségtől valóban nem félek, a covid eleje óta napi több száz ember közt járok és dolgozom, vagy el sem kaptam, vagy ha igen, észre sem vettem.
2021. máj. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
58%
Erre írta valaki: vedd el az emberek alapvető jogait, majd FELTÉTELEKKEL add vissza. Mindent meg fognak tenni amit akarsz. És bizony a többség csak azért oltat, hogy megkapja a jutifalatot. Egy ország ment le kutyába, hogy a fidesznek pitizzen.
2021. máj. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
75%
Amúgy az oltottak is borítékolhatják, hogy ah vége a fociszezonnak, ugyanúgy be lesznek börtönözve mint a nem oltottak.
2021. máj. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
69%
Igen a legtöbben csak a kártya miatt oltatnak, én mondjuk azért sem, nem ér annyit.
2021. máj. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
57%
Mert szabadok akarnak lenni. Egy náthától nem félek, 2* kaptam el mindkétszer lábon kihordtam.
2021. máj. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Meg is válaszoltad a kérdésben.
2021. máj. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
54%
Beírtad a kérdésbe a választ, valaki azért megy, valaki azért mert fél a vírustól
2021. máj. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

De ebből annyi lesz, hogy felveszik az első oltást, majd a másodikon akkor látják ha Regős Bendegúz elviszi a patásnak a bicskát...


Ha lejár az okmány, talán felvesznek még egyet. De nem fognak oltakozni, nem védettséget akarnak, hanem csak a kártyát.

2021. máj. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
8. Pontosan az emberek ezt akarják és ez az ő döntésük.
2021. máj. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

#9

Tudom, nem is szóltam le őket. Ez mindenkinek saját joga kellene, hogy legyen, hogy egyáltalán kéri-e az oltást. Semmi szükség a kártyára. Aki akarja felveszi, aki nem az nem. De ez egyéni döntés kellene, hogy legyen, nem egy olyan, hogy akkor szankcionáljuk aki nem vette fel.

Én felvettem, de ez az én döntésem volt (bár én se azért vettem fel, mert féltem a vírustól).

2021. máj. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!