Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha felépül jövőre Debrecenben...

Ha felépül jövőre Debrecenben a vakcinagyár, akkor milyen vakcinákat fog gyártani?

Figyelt kérdés

Elég lesz a kapacitása arra, hogy az egész országot ellássa mindenféle vakcinával, vagy csak a Covidra fog termelni?

Van egyáltalán magyar vakcina?



2021. máj. 4. 17:18
 1/2 anonim ***** válasza:
75%

Állítólag - ahogy hallottam - minden kötelező oltás anyagát ott fogják legyártani.

Ezen felül licenceket fognak megvenni - és gyártani, meg még lesz kísérleti labor is, hogy teljesen önellátóak lehessünk vakcina ügyben!

2021. máj. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
93%
Hát szerintem ez nem lesz más mint Kósáék újabb nagy közpénz lenyúló ordas nagy mutyija. Hogy az ország nem fog innen olcsóbb, vagy jobb vakcinához jutni az tuti, erre már az is biztosíték, hogy a fide$zes Putyin barát Szilvássy kamugép rektor elnökölte válogatott dísz fide$zes egyetemi vezetőség is vastagon benne van a buliban. Majd licenszelik a szputnyik vakcinát jópénzt kifizetve Putyinnak, aztán legyártják 2x anyiért mint amennyiért meg tudtuk volna venni a ruszkiktól. Persze előtte felhúznak egy többszörösen túlárazott épületet, velvesznek egy rakás semirekellő igazgatósági tagot milliós fizetésekkel stb., stb., stb. Szerintem a képzeletünk kevés lesz ehhez amit majd ezek itt leművelnek csilliárdokért.
2021. máj. 9. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!