Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Herevisszér esetén vérrög?

Herevisszér esetén vérrög?

Figyelt kérdés
Lassan már vagy 5 éve küzdök súlyos herevisszérrel. Kezdetben még csak kissé volt tapintható az elváltozás(megvastagodott erek), most viszont már láthtóak is. Nem is ez a legaggasztóbb része, hanem hogy a bal herém felszínén-ahol a herevisszerem is van-sokkal erúteljesebbek a felszíni erek. Néhol pedig apró lilás pontok is láthatóak. Sehol nem kaptam választ arra, hogy ez pontosan mi is lehet. Én arra gyanakodtam, hogy ezek talán vérrögök lehetnek. Szerintetek ez mi lehet? Ha tényleg vérrög, akkor inkább ne is oltassam be magam? Őszintén megmondva alapból félek tőle hogy trombózist kapnék.

2021. máj. 4. 23:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Énis ezzel küszködtem. Vérrögöd nem lesz tőle ettől ne aggódj. Én 10 év után műtettem meg. A lilás pontok meg előfordulnak. Oltáshoz meg végképp nincs köze!
2021. máj. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nektek milyen panaszok voltak? Mi az a panasz, ami után már műtét kell? Milyen a műtét? Milyen vizsgálatok kellenek előtte? Mennyi idő a gyógyulás?
2021. okt. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!